Doprava a platba

Uvedené ceny dopravy platia len pri doručení v rámci Slovenskej republiky.

Cena objednávky Do 40 EUR Nad 40 EUR
Slovenská pošta - doporučená zásielka 1. triedy 2,90 EUR zdarma
Zásielkovňa - výdajné miesta 2,90 EUR zdarma
DPD kuriér - doručenie na adresu 4,90 EUR zdarma
Osobný odber v Púchove zdarma zdarma

Slovenská pošta

 • Zásielky Slovenskou poštou sú posielané 1. triedou ako doporučené prípadne poistené listy. Ich doručenie je spravidla 1-2 pracovné dni odo dňa nášho expedovania.
 • Tento spôsob odporúčame, v prípade, ak Vám viac vyhovuje si zásielku prevziať kedykoľvek na Vašej pošte, nakoľko poštárka Vám spravidla nechá v schránke len „žltý lístok“ o uložení zásielky.

 • Zásielka bude na pošte uložená 18 kalendárnych dní. Povinnosťou zákazníka je si počas tejto doby zásielku prevziať.
 • V prípade väčších šperkovníc posielame zásielku poštou ako Balík na poštu - doručenie trvá 2-3 pracovné dni od nášho expedovania zásielky. Zákazníkovi príde sms o uložení zásielky zásielky spolu s podacím číslom a informáciou, kedy si môže zásielku vybrať. V tomto prípade poštárka zásielku nedoručuje ani nenecháva žiaden doklad o uložení zásielky. 

Kuriér DPD

 • Zásielka je doručená hneď na ďalší pracovný deň od nášho expedovania.
 • Kuriér Vás bude pred doručením telefonicky kontaktovať.

 • Zásielku si môžete nechať doručiť aj do práce.
 • Pri platbe na dobierku, zaplatíte priamo kuriérovi – v hotovosti alebo po novom aj platobnou kartou (kuriér je vybavený platobným terminálom)
 • Služby kuriéra odporúčame využiť pri doručovaní do väčších miest, kde Slovenská pošta nebýva podľa našich skúseností najspoľahlivejšia.
 • Pri doprave kuriérom nie je možné vybrať si presný čas doručenia. Väčšina zásielok býva doručená v doobedňajších hodinách, menej potom v poobedňajších hodinách.

Zásielkovňa

 • Nechajte si poslať vašu zásielku na jedno zo stoviek odberných miest Zásielkovne. Najobľúbenejší spôsob dopravy našich zákazníkov.

Osobný odber

Nakoľko sme internetový obchod nemáme typickú predajňu – klenotníctvo. Aj u nás si však môžete šperky objednať online a prísť si ich vyzdvihnúť osobne. My Vám objednávku pripravíme a následne Vás budeme informovať , že je už pripravená na odber. Šperky si potom môžete prevziať v našej kancelárii v Púchove na Dvoroch 18. Platiť sa dá u nás len v hotovosti.

PLATBA ZA TOVAR

Dobierkou

Stále najpoužívanejší spôsob platby pri internetovom nákupe na Slovensku. Zaplatíte v hotovosti priamo na pošte alebo kuriérovi pri prevzatí zásielky. Tento spôsob platby je možný len v prípade doručenia tovaru v rámci SR.

Bankovým prevodom na účet

K tomuto spôsobu platby potrebujete mať len zriadený účet v ktorejkoľvek banke a mať k dispozícii internet banking. My Vám pošleme všetky potrebné platobné údaje potrebné k realizácii platby.

Online platba cez Internet banking

Pre zákazníkov Unicredit Bank, Slovenskej sporiteľne, Poštovej banky, Tatra banky, VÚB, ČSOB a mobilných platieb VIAMO je vhodná táto možnosť platby. Výhodou je, že platby sú zrealizované do niekoľkých minút. Svoju banku si vyberiete priamo v košíku po zakliknutí Online platba cez Internet Banking.

Po odoslaní objednávky, kliknite na tlačidlo Uhradiť a budete presmerovaní na zabezpečenú stránku banky, ktorú ste zvolili v objednávke.

Platba platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club)

Po odsúhlasení Vašej objednávky budete presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zaplatíte kreditnou alebo debetnou kartou VISA, VISA Electron, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Na rozdiel od internet bankingu zadávate namiesto čísla účtu údaje o Vašej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatrabanky a my sa k žiadnej informácii o Vašej karte nedostaneme.

TatraPay

Tento spôsob platby môžete zvoliť, ak ste klientom Tatrabanky a máte u nej zriadený bežný účet. Po vytvorení objednávky budete presmerovaní na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte platbu.

V hotovosti

Tento spôsob platby je možný len pri osobnom odbere v Púchove.