Prečo TrendySperky?

Tradícia

Internetovému predaju šperkov sa venujeme už od roku 2008. Za ten čas sme obslúžili tisíce zákazníkov.

Stovky šperkov na sklade

V našej ponuke nájdete tisíce druhov šperkov. Či už hľadáte dámske, pánske alebo šperky pre deti, u nás si zaručene vyberiete. Naviac priamo na našom sklade máme stovky šperkov.

Darček k nákupu zadarmo

Zákazníkov radi obdarúvame. Aj preto Vám ku každému nákupu pribalíme malý darček ako napríklad pero, zľavovú poukážku na ďalší nákup atď. Darček sa v priebehu obdobia môže líšiť.

Poštovné zdarma nad 40 EUR

Pri nákupe nad 40 EUR neplatíte žiadne poštovné. Platíte tak len za cenu objednaného tovaru.

Garancia 21 dní

Ak šperk nesplní Vaše očakávania, môžete ho nepoužívaný vrátiť bez udania dôvodu. Zákon č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa zaručuje 14 dní na vrátenie tovaru. My Vám garantujeme až 21 dní dokedy môžete tovar vrátiť bez udania dôvodu.

Kontrolovaný obchod – len pravé šperky

Bojíte sa pri internetovom nákupe toho, že sa necháte oklamať a kúpite nepravé šperky? U nás Vám to nehrozí. Nakupujeme šperky len od overených výrobcov s dlhoročnou tradíciou. Naviac sme registrovaní na Puncovom úrade, ktorý pravidelne kontroluje naše šperky.

Bezplatná výmena veľkosti prsteňa

Internetové nakupovanie má aj svoje úskalia. Jedným z nich je správne odhadnutie veľkosti prsteňa. Preto u nás ponúkame bezplatnú výmenu prsteňa, ak Vám nesadne veľkosť. Stačí nám poslať prsteň naspäť a my Vám zašleme novú veľkosť bez účtovanie poštovného.

Zľavy a akcie

V našom internetovom obchode nájdete nižšie ceny ako v bežných kamenných predajniach. Okrem toho u nás nájdete aj ďalšie zľavy alebo akcie, o ktorých našich zákazníkov informujeme prostredníctvom našej facebookovej stránky a noviniek cez e-mail.

Rýchle doručenie

Snažíme sa čo najviac skracovať expedičnú dobu, aby zákazník na svoj tovar nemusel dlho čakať. Pri objednávkach do 12.00 vám bude tovar vo väčšine prípadov doručený už následujúci pracovný deň.

Informovanie zákazníka o objednávke

Od prijatia objednávky budete mať prehľad a informácie o svojej objednávke. Potvrdenie o prijatí objednávky Vám príde na e-mailovú adresu. Vo svojom účte si môžete pozrieť stav Vašej objednávky. Naviac pri jej odoslaní Vás budeme informovať nielen e-mailom, ale aj sms správou.

Zákaznícky servis

Potrebujete poradiť, máte otázky ohľadom vybraného šperku alebo svojej objednávky, sme Vám k dispozícii. V pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 nás zastihnete na zákazníckej linke 0948 773 759, kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom e-mailu na info@trendysperky.sk.