O nás

Prevádzkovateľom obchodu je SEBA.SK, s.r.o. Internetový obchod Trendyšperky.sk pôsobí na trhu už od roku 2009. Od tej doby sme obslúžili tisíce zákazníkov.

Ponuku nášho internetového obchodu tvoria predovšetkým strieborné šperky, nakoľko šperky zo striebra patrili, patria a budú patriť medzi najobľúbenejšie a najviac nosené šperky. Našu ponuku sme však rozšírili aj o šperky z chirurgickej ocele, zlata aj bižutérie.

Aby pre Vás bolo nakupovanie v našom obchode príjemným zážitkom, prerobili sme v roku 2014 stránku tak, aby bola čo najviac customer-friendly. V našom obchode nájdete prehľadne zatriedené šperky, ktoré si môžete ľubovoľne filtrovať a zoraďovať. Ak Vás zaujímajú novinky a akcie na šperky, nájdete ich pekne pohromade pod daným názvom. Pri každom produkte teraz nájdete aj dátum, do kedy by ste produkt mali mať doručený. Keďže nás Vaša spokojnosť zaujíma aj po vybavení objednávky a jej doručení, môžete produkty, ktoré ste si zakúpili na našej stránke aj hodnotiť a tak pomôcť ďalším zákazníkom pri rozhodovaní sa.

Prajeme Vám príjemný nákup.