Náramok Morellato Twist LW04
- - 34%
- Výpredaj
Náramok Morellato Twist LW04
88,49 €
134,08 €
- 34%
na našom sklade
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Morellato |
|---|---|
| Kolekcia | Twist |
| Kód | LW04 |
| Určenie | Ženský |
| Materiál | chirurgická ocel 316L, syntetická perla, krystal |
| Farba | ocelová, bílá |
| Dĺžka | 20 cm |
| Rozmer | přívěsku 12x12 a 16x16 mm |
| Šírka | 4 mm |
| Dizajn | s kamínkem |
Popis produktu
Tento náramok je dodávaný v originálnej krabičke značky Morellato.Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie:
zajtra,
20.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie:
zajtra,
20.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
