Prívesok Hot Diamonds Together RG DP687
Prívesok Hot Diamonds Together RG DP687
98,17 €
na našom sklade
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Together |
| Kód | DP687 |
| Materiál | diamant, stříbro 925/1000 |
| Určenie | ženy |
| Farba | čirá, bronzová, stříbrná |
| Dĺžka | 40-45 cm |
| Dizajn | s kamínkem, srdce |
| Hmotnosť | 3.04 g |
| Šírka | 1 mm |
| Rozmer | 20x20 mm |
| Príležitosť | Valentín |
Popis produktu
Prívesok je vyrobený z rhodiovaného striebra najvyššej kvality a je dodávaný vr. strieborného retiazky v originálnej krabičke značky Hot Diamonds.
Rhodiová úprava zaisťuje striebru rovnaké vlastnosti ako u bieleho zlata - odoláva oxidácii a nečerná.Diamanty majú briliantový brus a sú z nekonfliktných zdrojov, tzn. podľa medzinárodných dohôd nie sú spojené s financovaním nelegálnych aktivit.Ku šperkom dodávame certifikát od výrobcu Hot Diamonds z Veľkej Británie potvrdzujúci, že sú kamene prírodné diamanty.
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
