Strieborný náhrdelník Hot Diamonds Love DN128
Strieborný náhrdelník Hot Diamonds Love DN128
118,61 €
na našom sklade
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Love |
| Kód | DN128 |
| Materiál | stříbro 925/1000, diamant, krystal |
| Určenie | ženy |
| Farba | stříbrná, čirá |
| Dĺžka | 40-45 cm |
| Dizajn | srdce |
| Šírka | řetízku: 1,5 mm |
| Rozmer | ozdoby: 24x17 mm |
| Hmotnosť | 3.26 g |
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
