Strieborný náramok Hot Diamonds Classic DL568
Strieborný náramok Hot Diamonds Classic DL568
115,37 €
odosielame do 29.5. (piatok)
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kód | DL568 |
| Materiál | stříbro 925/1000, diamant |
| Určenie | ženy |
| Farba | stříbrná, čirá |
| Dĺžka | 15.5-21.5 cm |
| Dizajn | s kamínkem, kruhy |
| Rozmer | ozdoby 25x15 mm |
| Hmotnosť | 3.37 g |
Popis produktu
Náramok je vyrobený z rhodiovaného striebra najvyššej kvality a dodávaný v originálnej krabičke značky Hot Diamonds. Rhodiová úprava zaisťuje striebru rovnaké vlastnosti ako u bieleho zlata - odoláva oxidácii a nečernie. Diamanty majú briliantový brus a sú z nekonfliktných zdrojov, tzn. podľa medzinárodných dohôd nie sú spojené s financovaním nelegálnych aktivít. Ku šperkom dodávame certifikát od výrobcu Hot Diamonds z Veľkej Británie potvrdzujúci, že sú kamene prírodné diamanty.
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie: piatok, 29.5.2026 |
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie: piatok, 29.5.2026 |
Cena dopravy: zdarma |
