Strieborný náramok Hot Diamonds Flora DL589
Strieborný náramok Hot Diamonds Flora DL589
115,37 €
odosielame do 1.6. (pondelok)
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Flora |
| Kód | DL589 |
| Materiál | stříbro 925/1000, topaz, diamant |
| Určenie | ženy |
| Farba | čirá, stříbrná |
| Dĺžka | 15.5-25 cm cm |
| Dizajn | s kamínkem, srdce |
| Rozmer | ozdoby 13x16 mm |
| Hmotnosť | 3.35 g |
| Príležitosť | Valentín |
Popis produktu
Náramok je vyrobený z rhodiovaného striebra najvyššej kvality a je dodávaný v originálnej krabičke značky Hot Diamonds. Rhodiová úprava zaisťuje striebru rovnaké vlastnosti ako u bieleho zlata - odoláva oxidácii a nečernie. Diamanty majú briliantový brus a sú z nekonfliktných zdrojov, tzn. podľa medzinárodných dohôd nie sú spojené s financovaním nelegálnych aktivít. Ku šperkom dodávame certifikát od výrobcu Hot Diamonds z Veľkej Británie potvrdzujúci, že sú kamene prírodné diamanty.
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie: pondelok, 1.6.2026 |
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie: pondelok, 1.6.2026 |
Cena dopravy: zdarma |
