Strieborné náušnice Hot Diamonds Infinity DE390
Strieborné náušnice Hot Diamonds Infinity DE390
67,54 €
na našom sklade
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Infinity |
| Kód | DE390 |
| Určenie | Ženský |
| Materiál | diamant, stříbro 925/1000, rhodiováno |
| Farba | stříbrná, čirá |
| Dĺžka | 1.4 cm |
| Dizajn | s kamínkem, napichovacie |
| Hmotnosť | 2.50 g |
| Rozmer | 15x5.5 mm |
Popis produktu
Náušnice sú vyrobené z rhodiovaného striebra najvyššej kvality a sú dodávané v originálnej krabičke značky Hot Diamonds.Rhodiová úprava zabezpečuje striebru rovnaké vlastnosti ako u bieleho zlata – odoláva oxidácii a nečernie. Diamanty majú briliantový brus a sú z nekonfliktných zdrojov, tzn. podľa medzinárodných dohôd nie sú spojené s financovaním nelegálnych aktivít.K šperkom dodávame certifikát od výrobcu Hot Diamonds z Veľkej Británie potvrdzujúci, že kamene sú prírodné diamanty.
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie:
streda,
20.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie:
streda,
20.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
