Strieborný náhrdelník Hot Diamonds Infinity DN096
Strieborný náhrdelník Hot Diamonds Infinity DN096
91,74 €
na našom sklade
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Infinity |
| Kód | DN096 |
| Určenie | Ženský |
| Materiál | stříbro 925/1000, 1x diamant, rhodiováno |
| Farba | stříbrná, čirá |
| Dĺžka | řetízku 45, prívesku 1.8 cm |
| Dizajn | s kamínkem |
| Hmotnosť | 3.50 g |
| Šírka | řetízku: 2 mm |
| Rozmer | přívěsku: 21x8 mm |
Popis produktu
Prívesok je vyrobený z rhodiovaného striebra najvyššej kvality a je dodávaný vrátane retiazky v originálnej krabičke značky Hot Diamonds.Rhodiová úprava zabezpečuje striebru rovnaké vlastnosti ako u bieleho zlata – odoláva oxidácii a nečernie. Diamanty majú briliantový brus a sú z nekonfliktných zdrojov, tzn. podľa medzinárodných dohôd nie sú spojené s financovaním nelegálnych aktivít.K šperkom dodávame certifikát od výrobcu Hot Diamonds z Veľkej Británie potvrdzujúci, že kamene sú prírodné diamanty.
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
