Strieborný náhrdelník Hot Diamonds Willow DN129
Strieborný náhrdelník Hot Diamonds Willow DN129
100,08 €
na našom sklade
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Willow |
| Kód | DN129 |
| Materiál | stříbro 925/1000, topaz, diamant |
| Určenie | ženy |
| Farba | čirá, stříbrná |
| Dizajn | s kamínkem |
| Hmotnosť | 3.50 g |
| Šírka | 1 mm |
| Dĺžka | 40-45 cm |
| Rozmer | 8x25 mm |
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
