Strieborný prívesok Hot Diamonds Pirouette DP545
Strieborný prívesok Hot Diamonds Pirouette DP545
116,86 €
na našom sklade
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Piroutte |
| Kód | DE545 |
| Určenie | Ženský |
| Materiál | stříbro 925/1000, 3x diamant, rhodiováno |
| Farba | stříbrná, čirá |
| Dĺžka | 55 cm |
| Dizajn | s kamínkem |
| Hmotnosť | 2.30 g |
| Rozmer | prívesku 3.5 cm |
Popis produktu
Prívesok je vyrobený z rhodiovaného striebra najvyššej kvality a je dodávaný vrátane retiazky v originálnej krabičke značky Hot Diamonds.Rhodiová úprava zabezpečuje striebru rovnaké vlastnosti ako u bieleho zlata – odoláva oxidácii a nečernie. Diamanty majú briliantový brus a sú z nekonfliktných zdrojov, tzn. podľa medzinárodných dohôd nie sú spojené s financovaním nelegálnych aktivít.K šperkom dodávame certifikát od výrobcu Hot Diamonds z Veľkej Británie potvrdzujúci, že kamene sú prírodné diamanty.
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie:
utorok,
19.5.2026
|
Cena dopravy: zdarma |
