Strieborný prívesok Hot Diamonds Love DP660
Strieborný prívesok Hot Diamonds Love DP660
99,36 €
odosielame do 29.5. (piatok)
- Doprava zdarma
- Darček k nákupu
- Doba na vrátenie 21 dní
| Značka | Hot Diamonds |
|---|---|
| Kolekcia | Love |
| Kód | DP660 |
| Materiál | stříbro 925/1000, diamant |
| Určenie | ženy |
| Farba | bronzová, čirá, stříbrná |
| Dĺžka | 42-45 cm |
| Dizajn | srdce |
| Rozmer | 15x15 mm |
| Šírka | řetízku: 1 mm |
| Hmotnosť | 4.68 g |
| Príležitosť | Valentín |
Popis produktu
Prívesok je vyrobený z rhodiovaného striebra najvyššej kvality a je dodávaný vr. strieborného retiazky v originálnej krabičke značky Hot Diamonds.
Rhodiová úprava zaisťuje striebru rovnaké vlastnosti ako u bieleho zlata - odoláva oxidácii a nečerná.Diamanty majú briliantový brus a sú z nekonfliktných zdrojov, tzn. podľa medzinárodných dohôd nie sú spojené s financovaním nelegálnych aktivit.Ku šperkom dodávame certifikát od výrobcu Hot Diamonds z Veľkej Británie potvrdzujúci, že sú kamene prírodné diamanty.
Možnosti dopravy k tomuto produktu
Packeta (Zásielkovňa) |
Predpokladané dodanie: piatok, 29.5.2026 |
Cena dopravy: zdarma |
Kuriér DPD |
Predpokladané dodanie: piatok, 29.5.2026 |
Cena dopravy: zdarma |
